VW Passat 2003 166ks

Тип на оглас Се продава
Цена: 185,938 мкд / 2,999
Бренд / Модел: Volkswagen Passat
Каросерија: Седан
Произведена: 2003
Километража: 200000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Радовиш, Радовиш

Донесен од Германија, колата е рег. на МК табли со фул опрема, климатроник исправен, кожа, навигација и многу друга опрема.

Donesen od Germanija, kolata e reg. na MK tabli so ful oprema, klimatronik ispraven, koza, navigacija i mnogu druga oprema.

Информации за огласувачот

Влатко
075257107