Passat 2.0 турбо- бензин 200кс

Тип на оглас Се продава
Цена: 341,000 мкд / 5,500
Бренд / Модел: Volkswagen Passat
Каросерија: Седан
Произведена: 2005
Километража: 190000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Аеродром

Cамо за вистински љубители, со највиско ниво на опрема, можност за замена.

Camo za vistinski ljubiteli, so najvisko nivo na oprema, moznost za zamena.

Информации за огласувачот

Aце
077747474