Опел Зафира 1.9CDTI 150ks

Тип на оглас Се продава
Цена: 216,938 мкд / 3,499
Бренд / Модел: Opel Zafira
Каросерија: СУВ-Теренско
Произведена: 2005
Километража: 200000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Кисела Вода

Opel Zafira 1.9 CDTI 150ks 88kw Cosmo модел во одлична состојба со реална километража. Колата е со фул опрема, два фабрички клуча, нов акумулатор, платени се сите давачки до регистрација.

Opel Zafira 1.9 CDTI 150ks 88kw Cosmo model vo odlichna sostojba so realna kilometraza. Kolata e so ful oprema, dva fabrichki klucha, nov akumulator, plateni se site davachki do registracija.

Информации за огласувачот

Авто плац мобил-стеф
078403327