Opel Zafira 1.9 CDTi 120 ps 7 sedista 2006

Тип на оглас Се продава
Цена: По договор
Бренд / Модел: Opel Zafira
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 2006
Километража: 0
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Бутел

Opel Zafira 1.9 CDTi 120 ps 7 sedista 2006

Информации за огласувачот

Integra Motors Group
070299004