Opel Insignia 1.4 турбо

Тип на оглас Се продава
Цена: 576,600 мкд / 9,300
Бренд / Модел: Opel Insignia
Каросерија: Седан
Произведена: 2013
Километража: 130000
Менувач: Мануелен
Гориво: Хибрид (Бензин / Плин)
Локација: Скопје, Ѓорче Петров

Фул опрема, вграден плински уред. Регистрирана до 16.04.2020 година. Мотор на ланче. 1.4 турбо. 140 кс. Нови гуми.

Колата моментално нема регистрација, кога ќе се продаде регистрацијата ја плакам јас. Значи регистрација цела година. Колата не е увезена, купена е во ауто цем.

Менувам за плац со моја доплата за замена 12.500 евра.

Ful oprema, vgraden plinski ured. Registrirana do 16.04.2020 godina. Motor na lanche. 1.4 turbo. 140 ks. Novi gumi.

Kolata momentalno nema registracija, koga ke se prodade registracijata ja plakam jas. Znachi registracija cela godina. Kolata ne e uvezena, kupena e vo auto cem.

Menuvam za plac so moja doplata za zamena 12.500 evra.

Информации за огласувачот

Цеко
075348082