Opel Corsa D 1.3 CDTI

Тип на оглас Се продава
Цена: 210,800 мкд / 3,400
Бренд / Модел: Opel Corsa
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 2006
Километража: 140000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Прилеп, Прилеп

Оpel corsa регистрирана со зелен картон до јули 2019г. два клуча, алуминиумски 16ки бандаши, клима, електрика на стакла и ретровизори, команди на волан, оригинално радио цд мп. Колата е стегната во топ состојба. Направен е редовен сервис пред 800 км значи наредните 9.000км без денар влог дополнително во неа.

Opel corsa registrirana so zelen karton do juli 2019g. dva klucha, aluminiumski 16ki bandashi, klima, elektrika na stakla i retrovizori, komandi na volan, originalno radio cd mp. Kolata e stegnata vo top sostojba. Napraven e redoven servis pred 800 km znachi narednite 9.000km bez denar vlog dopolnitelno vo nea.

Информации за огласувачот

Рубин
076450450