OPEL CORSA D 1.3CDTI 55KW 2007GOD

Тип на оглас Се продава
Цена: 244,900 мкд / 3,950
Бренд / Модел: Opel Corsa
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 2007
Километража: 120000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Ѓорче Петров

Opel Corsa D 1.3CDTI 55kw 2007

-Платени сите давачки до регистрација

Од опрема поседува:
-Клима
-ABS
-ESP
-AIR BEG
-Борд компјутер
-Серво волан
-Команди на волан
-Фабричко CD
-Централно заклучување
-Темпомат
-Електрика на стакла
-Алуминиумски бандажи 16ки
-Светла за магла
-Ентериер и табла во боја

-Возилото е одлично сочувано

БЕЗ ЗАМЕНИ

Opel Corsa D 1.3CDTI 55kw 2007

-Plateni site davachki do registracija

Od oprema poseduva:
-Klima
-ABS
-ESP
-AIR BEG
-Bord kompjuter
-Servo volan
-Komandi na volan
-Fabrichko CD
-Centralno zakluchuvanje
-Tempomat
-Elektrika na stakla
-Aluminiumski bandazi 16ki
-Svetla za magla
-Enterier i tabla vo boja

-Voziloto e odlichno sochuvano

BEZ ZAMENI

Информации за огласувачот

Бин мк бот
078229183
071317579