Opel Corsa 1.2

Тип на оглас Се продава
Цена: 207,762 мкд / 3,351
Бренд / Модел: Opel Corsa
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 2007
Километража: 130000
Менувач: Мануелен
Гориво: Бензин
Локација: Велес, Чашка

Kорсата е во одлична состојба, увезена од Швајцарија, повеќе инфо на телефон, за цена само на лице место.

Korsata e vo odlichna sostojba, uvezena od Shvajcarija, poveke info na telefon, za cena samo na lice mesto.

Информации за огласувачот

Звонко
078966001