Opel Corsa 1.2

Тип на оглас Се продава
Цена: По договор
Бренд / Модел: Opel Corsa
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 2005
Километража: 160000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Охрид, Охрид

Kолата е во одлична состојба, донесена е од Швајцарија.

Kolata e vo odlichna sostojba, donesena e od Shvajcarija.

Информации за огласувачот

Боби
076424777