Opel Corsa 1.2 16v(со ланче)

Тип на оглас Се продава
Цена: 99,200 мкд / 1,600
Бренд / Модел: Opel Corsa
Каросерија: Седан
Произведена: 2000
Километража: 200000
Менувач: Мануелен
Гориво: Бензин
Локација: Тетово, Брвеница

Произведена 2000год(Декември)
Поминати 200.000км
Одлично сочувана
Редовен сервис.
Airbag на волан.
Електрика на стакла

Proizvedena 2000god(Dekemvri)
Pominati 200.000km
Odlichno sochuvana
Redoven servis.
Airbag na volan.
Elektrika na stakla

Информации за огласувачот

Blazhe
075342512