Opel Astra H 1.7CDTI 101KS 2005

Тип на оглас Се продава
Цена: 220,100 мкд / 3,550
Бренд / Модел: Opel Astra
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 2005
Километража: 0
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Кисела Вода

OPEL ASTRA H 1.7CDTI 101KS 2005 Isuzu мотор

-Платени давачки до регистрација
-Опремен модел COSMO
-Цената не е фиксна

OPEL ASTRA H 1.7CDTI 101KS 2005 Isuzu motor

-Plateni davachki do registracija
-Opremen model COSMO
-Cenata ne e fiksna

Информации за огласувачот

AUTO KODEKS
078229183
071317579