Опел Астра H 1.7 CDTI 101 KS ISUZU мотор 2005

Тип на оглас Се продава
Цена: 220,100 мкд / 3,550
Бренд / Модел: Opel Astra
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 2005
Километража: 0
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Кисела Вода

Opel Astra H

- 1.7 CDTI
- 101 KS
- ISUZU Еуро 4 мотор
- 2005 година
- Опремен модел COSMO
- Платени давачки до регистрација

Цената не е фиксна

Opel Astra H

- 1.7 CDTI
- 101 KS
- ISUZU Euro 4 motor
- 2005 godina
- Opremen model COSMO
- Plateni davachki do registracija

Cenata ne e fiksna

Информации за огласувачот

АВТО ПЛАЦ КОДЕКС
078229183
071317579