Opel Astra GTC 1.3 CDTi 2009

Тип на оглас Се продава
Цена: По договор
Бренд / Модел: Opel Astra
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 2009
Километража: 0
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Бутел

Opel Astra GTC 1.3 CDTi 2009

Информации за огласувачот

Integra Motors Group
076333666