Нови Samsung A9 2018 Blue и Black

Тип на оглас Се продава
Цена: 24,990 мкд / 403
Бренд / Модел: Samsung Друг Модел
РАМ меморија: Друго
Екран (инчи): 6
Локација: Битола, Битола

Се продаваат Samsung Galaxy A9 2018 Pink, Blue и Black нови, неотпакувани, со 2 години гаранција за Европски пазар.

Se prodavaat Samsung Galaxy A9 2018 Pink, Blue i Black novi, neotpakuvani, so 2 godini garancija za Evropski pazar.

Информации за огласувачот

Mobicom Store
075379133
075500999