Нови Samsung A6 2018 Black и Gold

Тип на оглас Се продава
Цена: 11,990 мкд / 193
Бренд / Модел: Samsung Друг Модел
РАМ меморија: 3GB
Екран (инчи): 5
Локација: Битола, Битола

Се продаваат Samsung Galaxy A6 2018 GOLD и BLACK нови неотпакувани.
Телефоните се нови неотпакувани со 2 години гаранција за Европски пазар.

Se prodavaat Samsung Galaxy A6 2018 GOLD i BLACK novi neotpakuvani.
Telefonite se novi neotpakuvani so 2 godini garancija za Evropski pazar.

Информации за огласувачот

Mobicom Store
075379133
075500999