Нови Huawer P20 Pro 40MP Twilight и Black

Тип на оглас Се продава
Цена: 32,990 мкд / 532
Бренд / Модел: Huawei Друг Модел
РАМ меморија: Друго
Екран (инчи): 5
Локација: Битола, Битола

Huawei P20 PRO TWILIGHT. Нови неотпакувани со 2 години гаранција за Европски пазар.

Huawei P20 PRO TWILIGHT. Novi neotpakuvani so 2 godini garancija za Evropski pazar.

Информации за огласувачот

Mobicom Store
075379133
075500999