Нови Huawei P Smart 2019 Black Blue

Тип на оглас Се продава
Цена: 12,990 мкд / 209
Бренд / Модел: Huawei Друг Модел
РАМ меморија: 3GB
Екран (инчи): 6
Локација: Битола, Битола

Huawei P Smart 2019 Blue и Black нови неотпакувни со 2 години гаранција.

Huawei P Smart 2019 Blue i Black novi neotpakuvni so 2 godini garancija.

Информации за огласувачот

Mobicom Store
075379133
075500999