Нов стан од 85м2 во Топанско Поле

Тип на оглас Се продава
Цена: 4,129,200 мкд / 66,600
Изградба: 2018
Опрема: Полунаместен
Соби: 3
Балкони: 1
Квадратура: 85
Лифт: Да
Паркинг: Нема паркинг
Адреса: Топанско
Локација: Скопје, Чаир

Стан со голема дневна со прозори од две страни-запад-југ, голема кујна со прозор, две големи спални, тоалет и голема бања со туш кабина, практичен ходник, прекрасен балкон поглед Водно. Веднаш вселив со чисти документи. Припрема за сопствено парно, лифт. Купувачот плаќа само нотар.

Stan so golema dnevna so prozori od dve strani-zapad-jug, golema kujna so prozor, dve golemi spalni, toalet i golema banja so tush kabina, praktichen hodnik, prekrasen balkon pogled Vodno. Vednash vseliv so chisti dokumenti. Priprema za sopstveno parno, lift. Kupuvachot plaka samo notar.

Информации за огласувачот

Булевар
077612205