Нов двособен стан во Капиштец 40 м2 за издавање

Тип на оглас Се изнајмува
Цена: 15,500 мкд / 250
Изградба: 2014
Опрема: Наместен
Соби: 2
Балкони: 1
Квадратура: 40
Паркинг: На улица
Адреса: Капиштец
Локација: Скопје, Центар

Се издава нов двособен стан од 40 м2 во Капиштец.
Слободен да се види во секое време.

Шифра 257449

Se izdava nov dvosoben stan od 40 m2 vo Kapishtec.
Sloboden da se vidi vo sekoe vreme.

Shifra 257449

Информации за огласувачот

Агенција Домик
023221404
078239036