Нов двособен стан во Црниче

Тип на оглас Се изнајмува
Цена: 18,600 мкд / 300
Изградба: 2017
Опрема: Наместен
Соби: 2
Балкони: 1
Квадратура: 50
Клима: Да
Телевизор: Да
Шпорет: Да
Фрижидер: Да
Паркинг: На улица
Адреса: Црниче
Локација: Скопје, Кисела Вода

Се издава двособен стан од 50 м2 на мирна локација во Црниче, на само неколку минути пешачење до центарот на градот.

Шифра 2891

Se izdava dvosoben stan od 50 m2 na mirna lokacija vo Crniche, na samo nekolku minuti peshachenje do centarot na gradot.

Shifra 2891

Информации за огласувачот

Агенција Домик
023221404
078239036