Нов двособен стан позади Рамстор

Тип на оглас Се изнајмува
Цена: 16,120 мкд / 260
Изградба: 2015
Опрема: Наместен
Соби: 2
Балкони: 1
Квадратура: 50
Клима: Да
Телевизор: Да
Шпорет: Да
Фрижидер: Да
Паркинг: На улица
Адреса: Рамстор
Локација: Скопје, Центар

Се издава нов, модерно опремен стан од 50 м2 во срцето на градот, позади трговскиот центар Рамстор. Мирна локација, со се потребно во блиска околина.

Шифра 259213

Se izdava nov, moderno opremen stan od 50 m2 vo srceto na gradot, pozadi trgovskiot centar Ramstor. Mirna lokacija, so se potrebno vo bliska okolina.

Shifra 259213

Информации за огласувачот

Агенција Домик
023221404
078239036