Наместен стан 58м2 во Нова Битола

Тип на оглас Се изнајмува
Цена: По договор
Изградба: 1980
Опрема: Наместен
Соби: 3
Балкони: 1
Квадратура: 58
Паркинг: На улица
Адреса: Нова Битола
Локација: Битола, Битола

Наместен стан 58м2 во Нова Битола

Греење: Струја
Спрат: 2 кат
Состојба: Реновиран
Лифт: Не
Број на бањи: 1
Подрум: Да

Namesten stan 58m2 vo Nova Bitola

Greenje: Struja
Sprat: 2 kat
Sostojba: Renoviran
Lift: Ne
Broj na banji: 1
Podrum: Da

Информации за огласувачот

Агенција ДелтаИН
071815015