Mitsubishi Lancer 1.5 бензин/плин 2008 неувезен

Тип на оглас Се продава
Цена: 266,538 мкд / 4,299
Бренд / Модел: Mitsubishi Lancer
Каросерија: Седан
Произведена: 2008
Километража: 200000
Менувач: Мануелен
Гориво: Бензин
Локација: Скопје, Аеродром

Aвтомобилот е купен 2008 година од Скопје, јас сум прв газда. Возилото има направен голем сервис, нов сет и сменети свеќици. Регистрирана е до ноември 2019 година. За подетални информации ве молам контактирајте ме.

Avtomobilot e kupen 2008 godina od Skopje, jas sum prv gazda. Voziloto ima napraven golem servis, nov set i smeneti svekici. Registrirana e do noemvri 2019 godina. Za podetalni informacii ve molam kontaktirajte me.

Информации за огласувачот

Сашо
078231872