Mini One 1.6 Benzin 116hp Panorama

Тип на оглас Се продава
Цена: По договор
Бренд / Модел: Mini One
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 2006
Километража: 0
Менувач: Мануелен
Гориво: Бензин
Локација: Скопје, Сарај

Mini One 1.6 Benzin 116hp Panorama

Информации за огласувачот

Auto Plac Buli
078277909