Mini Cooper S 1.6i LPG

Тип на оглас Се продава
Цена: 235,538 мкд / 3,799
Бренд / Модел: Mini Cooper S
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 2003
Километража: 190000
Менувач: Мануелен
Гориво: Хибрид (Бензин / Плин)
Локација: Битола, Битола

Во одлична состојба, 2004 година, регистрирано до 15-2-2020 година. Зелен картон, електрика на прозори, клима, исправна, ABS+ESP2, клучеви, централно, со плин а-тест, солидни гуми, 206 000км, со сервисна книшка, се функционира на колата, без никакви влозувања, увезена од швицарска.

Vo odlichna sostojba, 2004 godina, registrirano do 15-2-2020 godina. Zelen karton, elektrika na prozori, klima, ispravna, ABS+ESP2, kluchevi, centralno, so plin a-test, solidni gumi, 206 000km, so servisna knishka, se funkcionira na kolata, bez nikakvi vlozuvanja, uvezena od shvicarska.

Информации за огласувачот

оглас
078212333