Mercedes E270 CDi Automatic

Тип на оглас Се продава
Цена: 328,600 мкд / 5,300
Бренд / Модел: Mercedes Benz E 270
Каросерија: Седан
Произведена: 2004
Километража: 200000
Менувач: Автоматски
Гориво: Дизел
Локација: Битола, Битола

Колата е во одлична состојба, направен сервис.

Kolata e vo odlichna sostojba, napraven servis.

Информации за огласувачот

Александар
076711574