Mercedes E200 CDI

Тип на оглас Се продава
Цена: 217,000 мкд / 3,500
Бренд / Модел: Mercedes Benz E 200
Каросерија: Седан
Произведена: 2001
Километража: 250000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Битола, Битола

Се продава Мерцедес Е200 ЦДИ со фул опрема 2001 година во екстра состојба. Само кеш без замени.

Se prodava Mercedes E200 CDI so ful oprema 2001 godina vo ekstra sostojba. Samo kesh bez zameni.

Информации за огласувачот

мамер
075883051