Mercedes E200 CDI AMG 2010 Automatic

Тип на оглас Се продава
Цена: По договор
Бренд / Модел: Mercedes Benz E 200
Каросерија: Седан
Произведена: 2010
Километража: 0
Менувач: Автоматски
Гориво: Бензин
Локација: Скопје, Бутел

Марцедес Бенз E200 CDI AMG 2010 година Автоматик

Marcedes Benz E200 CDI AMG 2010 godina Avtomatik

Информации за огласувачот

Integra Motors Group
076333666