Mercedes E 350 CDI 4-Matic Avantgarde 2009

Тип на оглас Се продава
Цена: По договор
Бренд / Модел: Mercedes Benz E 350
Каросерија: Седан
Произведена: 2009
Километража: 0
Менувач: Автоматски
Гориво: Бензин
Локација: Скопје, Бутел

Мерцедес Бенз E350 CDI 4-Matic Avantgarde 2009 година

Mercedes Benz E350 CDI 4-Matic Avantgarde 2009 godina

Информации за огласувачот

Integra Motors Group
076333666