Mercedes E320 CDI

Тип на оглас Се продава
Цена: 229,400 мкд / 3,700
Бренд / Модел: Mercedes Benz E 320
Каросерија: Седан
Произведена: 2001
Километража: 20000
Менувач: Автоматски
Гориво: Дизел
Локација: Прилеп, Долнени

Многу добра состојба со реални километри, има сервис, се завршено, зелен картон, колата е многу добра.

Mnogu dobra sostojba so realni kilometri, ima servis, se zavrsheno, zelen karton, kolata e mnogu dobra.

Информации за огласувачот

Adis
071222007