Mercedes-benz 220

Тип на оглас Се продава
Цена: 868,000 мкд / 14,000
Бренд / Модел: Mercedes Benz 220
Каросерија: Седан
Произведена: 2012
Километража: 190000
Менувач: Автоматски
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Аеродром

Продавам Mercedes-benz 220 дизел автоматски караван, регистрирана до 02.2019, сила на моторот 90 кw/122ks, 2012 година со 215.000км., никаде не грeбнат, не фарбан, со сета можна опрема, со масажери, нови летни гуми.

Prodavam Mercedes-benz 220 dizel avtomatski karavan, registrirana do 02.2019, sila na motorot 90 kw/122ks, 2012 godina so 215.000km., nikade ne grebnat, ne farban, so seta mozna oprema, so masazeri, novi letni gumi.

Информации за огласувачот

Гоце
075499130