Mercedes C220 CDI 2008 Elegance макс сочуван

Тип на оглас Се продава
Цена: 545,600 мкд / 8,800
Бренд / Модел: Mercedes Benz C 220
Каросерија: Седан
Произведена: 2008
Километража: 250000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Центар

Увезен од германија со возење, еуро 4, регистриран до 27.06.2019, со сервисна книшка, фул опрема, може замена и со моја доплата.

Uvezen od germanija so vozenje, euro 4, registriran do 27.06.2019, so servisna knishka, ful oprema, moze zamena i so moja doplata.

Информации за огласувачот

Исмаил
070593593