Mercedes Benz Sprinter 415 CDI

Тип на оглас Се продава
Цена: По договор
Бренд / Модел: Mercedes Benz Sprinter
Произведена: 2009
Километража: 0
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Центар

Mercedes Benz Sprinter 415 CDI

-Платени сите давачки до регистрација

Mercedes Benz Sprinter 415 CDI

-Plateni site davachki do registracija

Информации за огласувачот

Plac Auto
071701187
070632600