Mercedes Benz ML 320 CDI 2005

Тип на оглас Се продава
Цена: По договор
Бренд / Модел: Mercedes Benz ML 320
Каросерија: Седан
Произведена: 2005
Километража: 224000
Менувач: Автоматски
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Гази Баба

Mercedes Benz ML 320 CDI 2005

Информации за огласувачот

Auto Plac Balkan
071555434