Mercedes Benz E300 avantgarde

Тип на оглас Се продава
Цена: 120,900 мкд / 1,950
Бренд / Модел: Mercedes Benz E 300
Каросерија: Седан
Произведена: 1996
Километража: 200000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Битола, Битола

Се продава Мерцедес Бенз Е300 авантгарде во беспрекорна состојба со фул опрема, проверка каде сакате по ваша желба.

Se prodava Mercedes Benz E300 avantgarde vo besprekorna sostojba so ful oprema, proverka kade sakate po vasha zelba.

Информации за огласувачот

мерцедес
070528413