Mercedes Benz E 250 CDI 2010 Coupe

Тип на оглас Се продава
Цена: По договор
Бренд / Модел: Mercedes Benz E
Тип на автомобил: Седан
Година на производство: 2010
Километража: 156000
Менувач: Автоматски
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Гази Баба

Mercedes Benz E 250 CDI 2010 Coupe

Информации за огласувачот

Auto Plac Balkan
071555434
Слични огласи
Oglasi - Bin.mk