Mercedes A160 CDI

Тип на оглас Се продава
Цена: 179,800 мкд / 2,900
Бренд / Модел: Mercedes Benz A 160
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 2005
Километража: 140000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Аеродром

Продавам одлично сочуван и одржуван Мерцедес А160 ЦДИ, со целосна опрема. Мало градско и економично возило.

Prodavam odlichno sochuvan i odrzuvan Mercedes A160 CDI, so celosna oprema. Malo gradsko i ekonomichno vozilo.

Информации за огласувачот

Саше
078280831