Mercedes A Class 180 CDI 80 KW 2005

Тип на оглас Се продава
Цена: 235,600 мкд / 3,800
Бренд / Модел: Mercedes Benz A 180
Каросерија: Хеџбек
Произведена: 2005
Километража: 163000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Скопје, Кисела Вода

Нов увоз од италија со еуро 4 мотор.

Мерцедес А класа

- 180 CDI
- 80 KW
- 2005 година со платени давачки до регистрација.
- 163,000 KM

Возилото може да се купи на лизинг со 20% учество до 7 год. отплата.

Nov uvoz od italija so euro 4 motor.

Mercedes A klasa

- 180 CDI
- 80 KW
- 2005 godina so plateni davachki do registracija.
- 163,000 KM

Voziloto moze da se kupi na lizing so 20% uchestvo do 7 god. otplata.

Информации за огласувачот

АВТО ПЛАЦ КОДЕКС
078229183
071317579