Mazda 6 100kw 136ks

Тип на оглас Се продава
Цена: 207,700 мкд / 3,350
Бренд / Модел: Mazda 6
Каросерија: Седан
Произведена: 2004
Километража: 180000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Кочани, Кочани

Се продава Мазда 6, 2.0, 136кс, 2004г... фулл опрема (темпомат, команди на волан, грејачи на седиштата, фабричко озвучение и мн други работи)... колата е во одлична состојба без никаква маана, може да се види и проба во секое време... сега сменото сет замаец, корпа и ламела.. За повеќе информации јавете се 078-433-980... може замена со моја доплата...

Se prodava Mazda 6, 2.0, 136ks, 2004g... full oprema (tempomat, komandi na volan, grejachi na sedishtata, fabrichko ozvuchenie i mn drugi raboti)... kolata e vo odlichna sostojba bez nikakva maana, moze da se vidi i proba vo sekoe vreme... sega smenoto set zamaec, korpa i lamela.. Za poveke informacii javete se 078-433-980... moze zamena so moja doplata...

Информации за огласувачот

Трајче
078433980