Mazda 323 1999 година

Тип на оглас Се продава
Цена: 80,538 мкд / 1,299
Бренд / Модел: Mazda 323
Каросерија: Седан
Произведена: 1999
Километража: 200000
Менувач: Мануелен
Гориво: Хибрид (Бензин / Плин)
Локација: Битола, Битола

Се продава Mazda 323f 1.5 и пали вози. Нови 4 гуми зимски, регистрирана со зелен картон. 1999 година, 66kw, бензин-плин без а-тест. Без замени, има место за договор за цената.

Se prodava Mazda 323f 1.5 i pali vozi. Novi 4 gumi zimski, registrirana so zelen karton. 1999 godina, 66kw, benzin-plin bez a-test. Bez zameni, ima mesto za dogovor za cenata.

Информации за огласувачот

оглас
070209048