BMW X6 дизел 180kw 245ks

Тип на оглас Се продава
Цена: 1,395,000 мкд / 22,500
Бренд / Модел: BMW X6
Каросерија: Седан
Произведена: 2008
Километража: 160000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Битола, Битола

Продавам BMW X6 X-drive 3.0D во одлична состојба.

Реални 160 000 км
Сервисна книшка
Купено од прв сопственик
Уште едни комплет зимски гуми 20-ки
Сменето ланче
Сменато масло во мењач
Сменато масло во мотор и сите филтри
Гаранција на предница најмалце 3 години
Фул опрема
Сонцев кров
Гаражиран

Моментално е регистриран на БГ до 03.03.2020, може да се царини за еден ден.

Цената не е фиксна
Цена за замена 24 000 евра
Може замена за BMW, Mercedes, AUDI, исклучиво зачувани возила

Prodavam BMW X6 X-drive 3.0D vo odlichna sostojba.

Realni 160 000 km
Servisna knishka
Kupeno od prv sopstvenik
Ushte edni komplet zimski gumi 20-ki
Smeneto lanche
Smenato maslo vo menjach
Smenato maslo vo motor i site filtri
Garancija na prednica najmalce 3 godini
Ful oprema
Soncev krov
Garaziran

Momentalno e registriran na BG do 03.03.2020, moze da se carini za eden den.

Cenata ne e fiksna
Cena za zamena 24 000 evra
Moze zamena za BMW, Mercedes, AUDI, iskluchivo zachuvani vozila

Информации за огласувачот

Игор
071570996