BMW 320 D

Тип на оглас Се продава
Цена: 248,000 мкд / 4,000
Бренд / Модел: BMW 3
Каросерија: Седан
Произведена: 2003
Километража: 250000
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Локација: Битола, Битола

Регистрирана, сервисирана во топ состојба.

Registrirana, servisirana vo top sostojba.

Информации за огласувачот

Дарко
075777188