Луксузен стан 95 м2 во Карпош Мида

Тип на оглас Се изнајмува
Цена: 31,000 мкд / 500
Изградба: 2015
Опрема: Наместен
Соби: 4
Балкони: 2
Квадратура: 95
Клима: Да
Телевизор: Да
Шпорет: Да
Фрижидер: Да
Паркинг: На улица
Адреса: Мида
Локација: Скопје, Карпош

Се издава луксузно опремен стан од 95 м2 со 3 пространи спални соби, 2 купатила во убава и мирна околина, Карпош - Комплекс Мида.

Шифра 262320

Se izdava luksuzno opremen stan od 95 m2 so 3 prostrani spalni sobi, 2 kupatila vo ubava i mirna okolina, Karposh - Kompleks Mida.

Shifra 262320

Информации за огласувачот

Агенција Домик
023221404
078239036