Луксузен 4 собен стан 125 м2 Flatiron

Тип на оглас Се изнајмува
Цена: 74,400 мкд / 1,200
Изградба: 2018
Опрема: Наместен
Соби: 4
Балкони: 1
Квадратура: 125
Лифт: Да
Клима: Да
Телевизор: Да
Шпорет: Да
Фрижидер: Да
Паркинг: Гаража
Адреса: Флатирон
Локација: Скопје, Кисела Вода

Се издава нов луксузно опремен и уреден стан од 125 м2 во нова градба по најсовремени стандарди Flatiron на Адора, во Кисела Вода.

Шифра 262289

Se izdava nov luksuzno opremen i ureden stan od 125 m2 vo nova gradba po najsovremeni standardi Flatiron na Adora, vo Kisela Voda.

Shifra 262289

Информации за огласувачот

Агенција Домик
023221404
078239036