Луксузен 3 собен стан 75 м2 со поглед на Скопје

Тип на оглас Се изнајмува
Цена: 30,938 мкд / 499
Изградба: 2017
Опрема: Наместен
Соби: 3
Балкони: 1
Квадратура: 75
Паркинг: На улица
Адреса: Црниче
Локација: Скопје, Кисела Вода

Се издава нов луксузно опремен стан од 75 м2 во Црниче со неверојатен поглед на цел град Скопје.

Шифра 260057

Se izdava nov luksuzno opremen stan od 75 m2 vo Crniche so neverojaten pogled na cel grad Skopje.

Shifra 260057

Информации за огласувачот

Агенција Домик
023221404
078239036