Куќа 57м2 за реновирање под Кеопс

Тип на оглас Се продава
Цена: 1,550,000 мкд / 25,000
Изградба: 1970
Опрема: Наместен
Соби: 3
Балкони: 1
Квадратура: 57
Паркинг: Гаража
Адреса: Под Кеопс
Локација: Битола, Битола

Куќа за реновирање под Кеопс

Греење: Дрва
Дворна површина: 50 m²
Состојба: Стара
Подрум: Да
Ориентација: Југ

Се продава куќа на еден спрат под Кеопс во близина на горниот пазар за целосно реновирање со помошен објект и гаража,јужна ориентација.
Цена поволна.

Kuka za renoviranje pod Keops

Greenje: Drva
Dvorna povrshina: 50 m²
Sostojba: Stara
Podrum: Da
Orientacija: Jug

Se prodava kuka na eden sprat pod Keops vo blizina na gorniot pazar za celosno renoviranje so pomoshen objekt i garaza,juzna orientacija.
Cena povolna.

Информации за огласувачот

Агенција ДелтаИН
071815015
047615090