Куќа 42м2 со двор 200м2 Генимале

Тип на оглас Се продава
Цена: По договор
Изградба: 1970
Опрема: Празен
Соби: 3
Балкони: 0
Квадратура: 42
Паркинг: Гаража
Адреса: Генимале
Локација: Битола, Битола

Куќа 42м2 со двор 200м2 Генимале

Греење: Дрва
Состојба: Стара
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Ориентација: Исток

Цената не е фиксна

Kuka 42m2 so dvor 200m2 Genimale

Greenje: Drva
Sostojba: Stara
Broj na banji: 1
Podrum: Ne
Orientacija: Istok

Cenata ne e fiksna

Информации за огласувачот

Агенција ДелтаИН
071815015
047615090