Куќа 120м2 со двор 260м2 Стив Наумов-Охридска

Тип на оглас Се продава
Цена: По договор
Изградба: 1970
Опрема: Празен
Соби: 6
Балкони: 0
Квадратура: 120
Паркинг: Гаража
Адреса: Стив Наумов - Охридска
Локација: Битола, Битола

Се продава куќа 120м2 со двор 260м2 и помошен објект 35м2

Број на спратови: 2 спрата
Греење: Друго
Дворна површина: 260 m²
Состојба: Стара
Опрема: Празен
Број на бањи: 1
Ориентација: Југ

Se prodava kuka 120m2 so dvor 260m2 i pomoshen objekt 35m2

Broj na spratovi: 2 sprata
Greenje: Drugo
Dvorna povrshina: 260 m²
Sostojba: Stara
Oprema: Prazen
Broj na banji: 1
Orientacija: Jug

Информации за огласувачот

Агенција ДелтаИН
071815015