Козле 3-собен стан од 65м2

Тип на оглас Се продава
Цена: 4,030,000 мкд / 65,000
Изградба: 1972
Реновиран: Да
Опрема: Наместен
Соби: 3
Балкони: 1
Квадратура: 65
Лифт: Да
Подрум: Да
Паркинг: Нема паркинг
Адреса: министерството за економија
Локација: Скопје, Карпош

Козле во близина на министерството за економија 3-собен стан од 65м2 на приземје со парно, реновиран гледа на југ цена.

Шифра 4057

Kozle vo blizina na ministerstvoto za ekonomija 3-soben stan od 65m2 na prizemje so parno, renoviran gleda na jug cena.

Shifra 4057

Информации за огласувачот

светлана
071258850
078207011