Комплетно наместен двособен стан

Тип на оглас Се изнајмува
Цена: 21,700 мкд / 350
Изградба: 2019
Опрема: Наместен
Соби: 2
Балкони: 0
Квадратура: 1
Паркинг: На улица
Адреса: Центар
Локација: Битола, Битола

Се издава стан со посебна спална соба комплетно наместен со сите функционалности за современо живеење,климатизиран,со застаклен балкон,остава и одлична локација и ориентација.

Греење струја
Ориентација запад
Кат 8ми

Se izdava stan so posebna spalna soba kompletno namesten so site funkcionalnosti za sovremeno ziveenje,klimatiziran,so zastaklen balkon,ostava i odlichna lokacija i orientacija.

Greenje struja
Orientacija zapad
Kat 8mi

Информации за огласувачот

Агенција ДелтаИН
071815015
047615090